Lahváč na Bílé hoře

Termín - středa 29.4.2015

Výsledky

Zhaly 9
Hynek 8
Štěpán 7
Jéňa 5
Jarda M.2
-------
Sosna dopil 1 lahváč na k 15 (údolíčko) při sbírání

Mapa

Shromaždiště: Kulturáček poblíž konečné tramvaje l.22 Bílá Hora - digitálně pro gps tedy v systému wgs 84 - 50°4'21.21"N, 14°19'8.82"E (ulice Ke Kulturnímu domu)


V tomto prostoru bude zítra rozmístěno přes 30 lahváčů. Údolí plesnivých chlebníků je v levé části obrázku, do jeho zadní části mířil každoročně Pochod masek.


Mapa sprint: Údolí poblitých chlebníků, 1:1000, ekv. 2m, stav vrstevnice 2011, pěšiny 2015, klíč skoro IOF spíše ISSOM, porosty bílá na mapě je často spíše středně zelená. Náhled na ukázce, stará mapa je, ale chybí i na Mapovém portálu ČSOS


Mapa krátká Pochod masek, 1:4000, ekv. 2m, stav vrstevnice 2011, pěšiny 2015, klíč skoro IOF spíše ISSOM, porosty bílá na mapě je spíše středně zelená, speciálná značky pro různé chmické povrchy. Tam je i částečný překryv s mapami Nad Motolem a Řepou dolů.

Pakuo objevil ve své sbírce starou mapu prostoru - Údolí plesnivých chlebníků / Pochod masek. Takže můžete takticky prostudovat prostor závodu. Ale pozor na lvy.


Fotky z terénu.

Dlouhé hodiny jsem bloudil Údolím poblitých chlebníků a nepotkal živáčka, jen datel ťukal do borovice. Vzhůru na kopec za dalším lahváčem.

Hmota vítězí nad lesem. Dříve jsem toto území navštěvoval pravidelně 2x do roka, pravda o nějakých pár desítek metrů níže pod dnešním povrchem. Scházely se tam tehdy stovky dětí, nasadili jsme si tam legrační masky a hráli hry.


Start: skoro za světla, sraz 20:00, poslední pětivozový vlak odjíždí z lesa minutu po půlnoci, tramvaje jezdí celou noc

Kontroly: Osazeno 2 ks

Přihlášky: borovicka.milan@seznam.cz

Startovné vypadá na 50 Kč, vybavení - světlostroj, otvírák, hlava s pamětí

Těšte se nejen na Braník (snad to nespletu a bude to desítka)

Město Praha varuje - nejen sosny jsou pod tíhou navážené hmoty nestabilní, každý se zavlažuje na vlastní nebezpečí.