Konečné celkové výsledky kategorie                                                    10.10.2010 18:42:57
                                           Vodňanský kapr 2010
===ČSOB-VCB================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C     23.13/2       53.18/1       76.31/1  
  2.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153       17.45/1       63.25/4       81.10/2  
  3.Klimešová Šarlota        TJ Sokol Křemže      KRE0051 C     27.01/5       61.32/2       88.33/3  
  4.Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 C     25.41/4       63.10/3       88.51/4  
  5.Škáchová Magdalena       SK Slavia Praha      SLP0151 C     32.51/6       84.29/5      117.20/5  
    Štindlová Klárka         TJ Sokol Křemže      KRE0052 C     23.42/3            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D12                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B     35.41/1       37.04/3       72.45/1  
  2.Mikešová Adéla           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9852 C     45.55/3       36.14/2       82.09/2  
  3.Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C     49.56/4       32.21/1       82.17/3  
  4.Illnerová Kateřina       SK Kotlářka Praha    DKP9950 B     43.51/2       44.02/4       87.53/4  
  5.Štefanyuková Eliška      TJ ČZ Strakonice     CST9851 B     50.09/5       49.38/5       99.47/5  
    Zurynková Michaela       VŠTJ Ekonom Praha    EKP9850 C DISK     /             /    DISK     /   
    Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C    126.49/7   DISK     /    DISK     /   
    Klára Istvánová          KČT Aš               MAS9850 C    116.52/6   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D14                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 B     31.44/1       39.50/1       71.34/1  
  2.Hojná Dominika           TJ Slovan Jindřichův SJH9852 B     41.43/4       42.02/2       83.45/2  
  3.Machová Ivana            TJ Sokol Křemže      KRE9651       39.31/3       46.54/5       86.25/3  
  4.Parkanová Veronika       TJ Slovan Jindřichův SJH9751 B     43.29/5       43.30/3       86.59/4  
  5.Obytová Kateřina         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9752 C     35.25/2       51.39/7       87.04/5  
  6.Slavíková Silvie         SK Praga Praha       PGP9751 C     44.07/6       44.37/4       88.44/6  
  7.Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 B     46.51/7       59.22/8      106.13/7  
  8.Peňázová Veronika        TJ Slovan Jindřichův SJH9752 B     68.45/9       51.01/6      119.46/8  
  9.Špičáková Marie          SK Kotlářka Praha    DKP           48.02/8       80.33/9      128.35/9  
 10.Eliška Konečná           KOB Český Krumlov    KCK9662 C     74.56/10      90.07/10     165.03/10 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D16                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A     49.45/1       42.56/1       92.41/1  
  2.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 B     50.53/2       48.12/4       99.05/2  
  3.Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C     60.23/4       43.09/2      103.32/3  
  4.Křivancová Zdenka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 C     56.58/3       53.38/5      110.36/4  
  5.Machová Miroslava        TJ Sokol Křemže      KRE9453       81.57/8       47.58/3      129.55/5  
  6.Přibíková Johana         SK Praga Praha       PGP9551 B     69.49/6       64.05/6      133.54/6  
  7.Hudečková Veronika       SK Libín 1096 Pracha OPT9550 C     84.25/9       76.46/7      161.11/7  
    Zemanová Aneta           Ski Klub Lenora      LEN9551       60.29/5   DISK     /    DISK     /   
    Kubičková Bára           TJ Slovan Jindřichův SJH9551 B     70.25/7            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D18                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     56.51/1       46.56/1      103.47/1  
  2.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A     60.41/2       50.11/4      110.52/2  
  3.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554       61.15/3       54.40/8      115.55/3  
  4.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A     65.32/4       50.37/6      116.09/4  
  5.Horčičková Vendula       SK Univerzity Palack UOL9353 A     65.57/5       50.38/7      116.35/5  
  6.Tichá Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH9452       69.49/6       50.14/5      120.03/6  
  7.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A     72.14/7       48.16/2      120.30/7  
  8.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B     73.07/10      49.03/3      122.10/8  
  9.Šámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 B     72.37/8       57.12/9      129.49/9  
 10.Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C     72.51/9       66.34/12     139.25/10 
 11.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     74.52/11      64.59/11     139.51/11 
 12.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350       86.50/12      59.15/10     146.05/12 
 13.Marková Anna             TJ Lokomotiva Beroun LBE9260 C     95.02/13      76.38/14     171.40/13 
 14.Kratochvilová Hana       OK Andante Písek     API9351 C    122.09/15      76.01/13     198.10/14 
    Sléhová Barbora          Orientační klub TOM  ROZ9250   DISK     /             /    DISK     /   
    Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 B     97.12/14           /             /   
    Stachová Daniela         TJ OB České Budějovi VCB9370 C DISK     /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 E     58.43/1       55.48/5      114.31/1  
  2.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R     66.35/4       50.54/1      117.29/2  
  3.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     66.35/4       50.59/2      117.34/3  
  4.Jakobová Adélka          SK Univerzity Palack UOL9052 R     66.54/6       53.22/3      120.16/4  
  5.Poklopová Lenka          SK Univerzity Palack UOL8951 R     61.25/2       59.33/8      120.58/5  
  6.Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R     67.51/7       53.28/4      121.19/6  
  7.Indráková Adélka         SK Univerzity Palack UOL9153 R     65.45/3       56.29/6      122.14/7  
  8.Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 C     70.51/10      60.40/9      131.31/8  
  9.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     69.06/9       62.29/11     131.35/9  
 10.Hulcová Pavla            TJ Kašperské Hory    KSH7753 R     74.10/11      57.37/7      131.47/10 
 11.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     68.30/8       64.10/12     132.40/11 
 12.Darmovzalová Lenka       SK Praga Praha       PGP7951 C     75.13/12      64.11/13     139.24/12 
 13.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R     78.11/14      61.27/10     139.38/13 
 14.Hubáčková Petra          TJ Slovan Luhačovice LCE8560       78.05/13      65.25/14     143.30/14 
 15.Jarošová Klára           TJ Sokol Dobřichovic DCE7950       78.43/15      70.32/17     149.15/15 
 16.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 C     83.03/19      69.48/15     152.51/16 
 17.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     79.48/16      73.39/21     153.27/17 
 18.Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 C     86.28/20      72.06/19     158.34/18 
 19.Škáchová Petra           SK Slavia Praha      SLP7051 C     82.18/18      77.20/23     159.38/19 
 20.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R     91.56/22      70.17/16     162.13/20 
 21.Izáková Ivana            VSK Přírodověda - or PVP7453 C     89.53/21      73.30/20     163.23/21 
 22.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     95.37/25      71.51/18     167.28/22 
 23.Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C     95.19/24      87.33/25     182.52/23 
 24.Kovářová Lenka           TJ OK Tolar          TJH8652 C     99.28/26      96.11/27     195.39/24 
 25.Soudková Alena           SK Technik České Bud TCB5851 C    117.32/29      89.30/26     207.02/25 
    Fasurová Tereza          KOB MOIRA Brno       ABM9059 A     92.08/23  DISK     /    DISK     /   
    Muselíková Vladislava    KOB MOIRA Brno       ABM9151 A     80.16/17  DISK     /    DISK     /   
    Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A DISK     /                               
    Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 C    102.26/28  DISK     /    DISK     /   
    Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C    123.01/30  DISK-LIM./    DISK     /   
    Sládková Zuzana          Sokol Tehov          TEH8751 C    101.51/27           /             /   
    Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C          /        73.57/22           /   
    Šustrová Hana            TJ Kašperské Hory    KSH7755 C                  117.34/28           /   
    Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C                   83.35/24           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D35                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     56.08/1       49.18/1      105.26/1  
  2.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     61.52/3       51.45/2      113.37/2  
  3.Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C     60.44/2       55.16/5      116.00/3  
  4.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C     67.59/5       52.08/3      120.07/4  
  5.Havelková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5950 C     66.22/4       54.04/4      120.26/5  
  6.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C     69.56/6       56.37/6      126.33/6  
  7.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C     74.45/8       64.34/7      139.19/7  
  8.Brettlová Marta          SK VIPrahlo          VIP7557 C     73.41/7       66.16/9      139.57/8  
  9.Machová Ivana            TJ Sokol Křemže      KRE6451       76.41/9       66.45/10     143.26/9  
 10.Kovářová Jitka           KČT Aš               MAS7350 C     81.53/10      64.58/8      146.51/10 
 11.Pecharová Michaela       OOB TJ Sokol Troja   TJP6550       89.45/13      71.35/11     161.20/11 
 12.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     84.51/11      78.39/14     163.30/12 
 13.Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C     86.15/12      84.34/16     170.49/13 
 14.Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C     91.00/14      80.24/15     171.24/14 
 15.Zimmermannová Milena     TJ Sokol Křemže      KRE6851       98.13/15      73.31/13     171.44/15 
 15.Pešlová Martina          Ski Klub Lenora      LEN6751       98.59/16      72.45/12     171.44/15 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D40                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neumannová Renata        VSK Přírodověda - or PVP6650 C     46.54/1       44.11/1       91.05/1  
  2.Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     54.07/2       53.04/2      107.11/2  
  3.Gabryšová Tereza         VSK Přírodověda - or PVP6853 C     56.42/3       54.06/3      110.48/3  
  4.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     66.31/4       65.44/5      132.15/4  
  5.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     71.33/5       68.16/6      139.49/5  
  6.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     74.04/6       72.56/7      147.00/6  
  7.Illnerová Daniela        SK Kotlářka Praha    DKP6651 C     98.50/7       63.03/4      161.53/7  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D45                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     56.43/1       46.26/1      103.09/1  
  2.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     61.34/2       58.12/5      119.46/2  
  3.Kovaříčková Darja        TJ Sokol Křemže      KRE6352 C     65.55/3       57.14/4      123.09/3  
  4.Jünglingová Iveta        Sdruž. organizátorů  SOB6351 C     72.10/4       54.49/2      126.59/4  
  5.Troupová Vladěna         TJ Sokol Křemže      KRE6351 C     74.29/5       57.04/3      131.33/5  
  6.Šnajdarová Ivana         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6350 C     78.10/6       66.53/7      145.03/6  
  7.Doubková Iva             SK Libín 1096 Pracha OPT           86.13/9       59.38/6      145.51/7  
  8.Marková Alena            TJ Lokomotiva Beroun LBE6250 C     81.08/7       69.35/9      150.43/8  
  9.Stachová Alena           TJ OB České Budějovi VCB6370 C     85.11/8       69.11/8      154.22/9  
 10.Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351 C     90.31/10      83.21/10     173.52/10 
 11.Bremová Hilda            Ski Klub Lenora      LEN6151       95.12/11      85.33/11     180.45/11 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D50                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     49.58/1       42.11/3       92.09/1  
  2.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     52.55/2       39.24/1       92.19/2  
  3.Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C     53.53/3       39.50/2       93.43/3  
  4.Svobodná Eva             SK Kotlářka Praha    DKP5851 C     67.06/5       47.07/4      114.13/4  
  5.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C     66.01/4       51.49/5      117.50/5  
  6.Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 C     75.18/6       51.55/6      127.13/6  
  7.Lhotská Radoslava        Sokol Praha Spořilov DVP5651 C     95.09/7       83.07/7      178.16/7  
  8.Špičáková Lenka          SK Kotlářka Praha    DKP          105.27/9       99.50/8      205.17/8  
    Stejskalová Eva                               SKK           96.00/8   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D55                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     49.46/1       33.28/1       83.14/1  
  2.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     61.11/3       38.18/2       99.29/2  
  3.Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C     58.21/2       46.11/4      104.32/3  
  4.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C     65.46/4       46.02/3      111.48/4  
  5.Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C     68.26/5       47.39/5      116.05/5  
  6.Dlasková Anna            SK Kotlářka Praha    DKP5350 C     77.17/6       51.05/6      128.22/6  
  7.Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351 C    118.57/7       75.54/7      194.51/7  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D60                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     49.18/1       34.26/1       83.44/1  
  2.Hudečková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C     67.48/6       55.19/2      123.07/2  
  3.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     61.18/4       63.42/3      125.00/3  
  4.Puchernová Jana          Sdruž. organizátorů  SOB4551 C     54.26/2       82.05/6      136.31/4  
  5.Šťovíčková Zdena         Sokol Praha Spořilov DVP4951 C     79.45/8       70.26/4      150.11/5  
  6.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     75.34/7       96.27/7      172.01/6  
  7.Maršíková Miluše         Sokol Praha Spořilov DVP4150      108.49/9       78.18/5      187.07/7  
    Koblížková Michaela      TJ OK Tolar          TJH4851 C     59.35/3                              
    Matějů Ladislava         Slovan Praha         UVP4750 C     64.08/5                              
 
Konečné celkové výsledky kategorie : DF                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Kateřina        TJ Sokol Křemže      KRE           21.56/3       29.26/1       51.22/1  
  2.Ševčíková Kateřina       SKP České Budějovice PCB0151       21.54/2       29.30/2       51.24/2  
  3.Čechmánková Anna         VSK Přírodověda - or PVP0450 C     24.58/4       37.00/5       61.58/3  
  4.Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 C     30.55/7       32.45/3       63.40/4  
  5.Křístková Magdalénka     VŠTJ Ekonom Praha    EKP0352       27.00/6       36.48/4       63.48/5  
  6.Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C     26.44/5       37.42/6       64.26/6  
  7.Janečková Josefína       VŠTJ Ekonom Praha    EKP0351 C     34.10/11      48.38/8       82.48/7  
  8.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     32.13/9       52.21/9       84.34/8  
  9.Samohýlová Eliška        SK Praga Praha       PGP           20.40/1       67.39/11      88.19/9  
 10.Pěstová Eliška           Ski Klub Lenora      LEN0251       31.18/8       57.07/10      88.25/10 
    Vakant                                                  DISK     /                               
    Klimešová Alenka         TJ Sokol Křemže      KRE0151       39.52/12  DISK     /    DISK     /   
    Ash Kristina             Orienteering club Če OCB0051 C     33.14/10           /             /   
    Mcmahon Anežka           TJ Lokomotiva Beroun LBE0250            /        44.05/7            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101       17.09/3       32.42/1       49.51/1  
  2.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 C     16.17/1       35.16/2       51.33/2  
  3.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 C     17.55/4       38.24/3       56.19/3  
  4.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C     18.43/5       38.57/4       57.40/4  
  5.Hasman Ondra             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 C     16.33/2       46.53/6       63.26/5  
  6.Brousil Tomáš            SK Praga Praha       PGP0100 C     19.44/6       50.00/7       69.44/6  
  7.Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 C     21.46/8       54.41/8       76.27/7  
  8.Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda - or PVP0000 C     19.54/7       61.19/9       81.13/8  
  9.Mrvík František          TJ Sokol Pražák      PVD           91.05/9       78.40/10     169.45/9  
    Hašek Jan                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0001                     42.16/5            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H12                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 C     56.51/1       47.36/1      104.27/1  
  2.Neumann Jindřich         VSK Přírodověda - or PVP9900       81.59/2       53.11/2      135.10/2  
  3.Reiterman Adam           TJ Lokomotiva Beroun LBE9900 C     98.05/3       97.07/4      195.12/3  
  4.Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C    100.33/4       94.42/3      195.15/4  
    Kubák Martin             TJ Slovan Jindřichův SJH9902 C DISK     /             /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H14                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čermák Adam              SK Praga Praha       PGP9701 B     80.02/1       48.28/1      128.30/1  
  2.Goj Tomáš                TJ Lokomotiva Beroun LBE9700 B    105.07/2       56.07/3      161.14/2  
  3.Kalista Michael          TJ Lokomotiva Beroun LBE9701 B    108.48/3       52.38/2      161.26/3  
  4.Honsa Lukáš              ABK České Budějovice ACB9601 C    125.42/4       77.13/5      202.55/4  
  5.Růta Vojtěch             SK Kotnov Tábor      KTA9701 B    132.19/6       73.21/4      205.40/5  
  6.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B    130.34/5      107.11/6      237.45/6  
    Novák Radek              TJ Sokol Pražák      PVD9601 B DISK-LIM./    DISK-LIM./    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H16                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A     58.53/1       41.11/1      100.04/1  
  2.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     60.29/2       41.33/2      102.02/2  
  3.Illner Vojtěch           SK Kotlářka Praha    DKP9600 A     70.18/3       42.47/3      113.05/3  
  4.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     72.14/4       48.02/4      120.16/4  
  5.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     75.06/5       53.38/5      128.44/5  
  6.Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500 C     96.38/6       53.38/5      150.16/6  
    Kolář Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE9510 C DISK-LIM./        89.23/7   DISK     /   
    Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B DISK-LIM./    DISK-LIM./    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H18                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichý Tomáš              TJ Slovan Jindřichův SJH9201 B     70.56/1       58.54/2      129.50/1  
  2.Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301 B     87.27/3       58.00/1      145.27/2  
  3.Hulec Filip              SKP České Budějovice PCB9401 B     87.23/2       61.44/3      149.07/3  
  4.Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301 B     89.27/4       64.12/5      153.39/4  
  5.Mach Martin              TJ Sokol Křemže      KRE9201       95.37/5       62.56/4      158.33/5  
  6.Prais Marcel             TJ Sokol Křemže      KRE9302 C    101.58/6       71.17/6      173.15/6  
  7.Fajrajzl Oldřich         OK Andante Písek     API9302 C    128.17/7      110.15/7      238.32/7  
    Jíša Ondřej              TJ Sokol Křemže      KRE9303 C DISK     /    DISK-LIM./    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R     76.25/2       47.18/1      123.43/1  
  2.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     75.55/1       48.28/9      124.23/2  
  3.Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201 C     78.30/3       48.00/5      126.30/3  
  4.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     79.02/5       47.54/4      126.56/4  
  5.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     78.54/4       48.18/8      127.12/5  
  6.Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R     79.56/6       49.05/10     129.01/6  
  7.Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C     82.03/7       47.48/3      129.51/7  
  8.Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C     82.28/10      47.35/2      130.03/8  
  9.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     82.13/9       48.09/7      130.22/9  
 10.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     82.36/11      51.19/16     133.55/10 
 11.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     83.51/13      50.46/14     134.37/11 
 12.Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 C     83.03/12      51.43/18     134.46/12 
 13.Hora Zbyněk                                   NER           82.06/8       53.20/24     135.26/13 
 14.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     84.04/14      51.27/17     135.31/14 
 15.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     85.22/16      50.23/13     135.45/15 
 16.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C     88.06/20      48.03/6      136.09/16 
 17.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     86.32/17      49.50/12     136.22/17 
 18.Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C     88.41/21      49.40/11     138.21/18 
 19.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C     87.14/19      51.17/15     138.31/19 
 20.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C     90.24/23      52.32/21     142.56/20 
 20.Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A     90.04/22      52.52/22     142.56/20 
 22.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     87.04/18      57.45/32     144.49/22 
 23.Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C     92.45/26      52.15/19     145.00/23 
 24.Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701 C     90.59/24      54.02/28     145.01/24 
 25.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     91.20/25      54.00/27     145.20/25 
 26.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E     98.49/28      52.20/20     151.09/26 
 27.Illner Jakub             SK Kotlářka Praha    DKP6601 C     98.27/27      59.25/34     157.52/27 
 28.Hošek Lubomír            TJ OB České Budějovi VCB6101 C    102.54/32      55.00/29     157.54/28 
 29.Křístek Lukáš            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7100      104.38/34      53.23/25     158.01/29 
 30.Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C    100.44/30      57.40/31     158.24/30 
 31.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C    105.23/36      53.06/23     158.29/31 
 32.Kovář Jaroslav           TJ OK Tolar          TJH8901 C    105.16/35      53.35/26     158.51/32 
 33.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C    103.11/33      56.44/30     159.55/33 
 34.Skyva Jan                SK Praga Praha       PGP8501 C    101.26/31      72.01/38     173.27/34 
 35.Bělohlávek Jiří          Orientační klub TOM  ROZ9201 B    110.00/39      69.56/36     179.56/35 
 36.Blažek Vojtěch           Junák Písek          JPI8701 C    113.01/41      71.52/37     184.53/36 
 37.Macka Radek              TJ Slovan Luhačovice LCE8110      120.12/45      78.43/40     198.55/37 
 38.Matějovský Martin        VSK Přírodověda - or PVP8500 C    118.30/44      88.06/45     206.36/38 
 39.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C    123.17/46      85.53/44     209.10/39 
 40.Hulec Jakub              TJ Kašperské Hory    KSH8401 C    136.08/50      92.06/48     228.14/40 
 41.Marek Jan                TJ Lokomotiva Beroun LBE6100 C    130.15/48      99.47/49     230.02/41 
 42.Procházka Zdenek         SK Kotlářka Praha    DKP7800 C    141.24/51      92.00/47     233.24/42 
    Hubený Martin            Sokol Praha Spořilov DVP8001 C DISK-LIM./       115.15/51  DISK     /   
    Cipro Václav             TJ Sokol Křemže      KRE     C    115.31/43  DISK     /    DISK     /   
    Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C    110.46/40  DISK     /    DISK     /   
    Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 B DISK     /        80.53/41  DISK     /   
    Veselý Pavel             VŠSK MFF UK Praha    MFP8901 C DISK-LIM./        82.15/42  DISK     /   
    Kaplan Ondřej                                 NER       DISK     /    DISK-LIM./    DISK     /   
    Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C DISK     /             /    DISK     /   
    Mrvík Josef              TJ Sokol Pražák      PVD6601 C DISK     /       102.54/50  DISK     /   
    Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C DISK-LIM./        77.45/39  DISK     /   
    Daněk Vojtěch            Orientační klub TOM  ROZ9100 C DISK     /             /    DISK     /   
    Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C DISK     /        61.06/35  DISK     /   
    Krajíček Vojtěch         OOS TJ Spartak Vrchl VRL8803   DISK     /        59.07/33  DISK     /   
    Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C DISK     /    DISK-LIM./    DISK     /   
    Blažek Ondřej            Junák Písek          JPI8401   DISK-LIM./        90.03/46  DISK     /   
    Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C    106.18/37           /             /   
    Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C    108.21/38           /             /   
    Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 C    128.26/47           /             /   
    Tesař Pavel              SK Praga Praha       PGP7708 C     84.15/15           /             /   
    Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C    114.07/42                             
    Komárek Arnošt           TJ OK Tolar          TJH7701 C    135.19/49                             
    Meloun Ondřej            TJ OB České Budějovi VCB8101 C     99.58/29           /             /   
    Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C                   82.39/43           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H35                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     70.35/1       50.36/1      121.11/1  
  2.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     81.13/2       58.02/3      139.15/2  
  3.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     85.24/4       57.49/2      143.13/3  
  4.Kovář Vladimír           KČT Aš               MAS7200 C     82.23/3       61.11/6      143.34/4  
  5.Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C     87.01/5       58.53/4      145.54/5  
  6.Čechmánek Vladimír       SK OK 24 Praha       OKP5802 C     88.40/6       59.44/5      148.24/6  
  7.Pěsta Roman              Ski Klub Lenora      LEN6802      100.25/8       63.10/7      163.35/7  
  8.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     98.29/7       69.12/8      167.41/8  
  9.Žižka Přemysl            TJ ZVVZ Milevsko     MIL7301 C    103.35/9       92.47/12     196.22/9  
 10.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C    118.17/10      88.10/10     206.27/10 
 11.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    134.12/11      90.56/11     225.08/11 
 12.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C    145.31/12      87.32/9      233.03/12 
    Reiterman Leoš           TJ Lokomotiva Beroun LBE7100 C DISK     /       111.55/14  DISK     /   
    Štrincl Lukáš                                 NER       DISK     /             /    DISK     /   
    Izák Pavel               VSK Přírodověda - or PVP7102 C DISK-LIM./        96.09/13  DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H40                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hašek Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6902 C     67.23/1       46.22/1      113.45/1  
  2.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     73.22/2       48.57/2      122.19/2  
  3.Vaníček Tomáš            TJ Lokomotiva Beroun LBE6600 C     81.00/3       54.46/4      135.46/3  
  4.Chroňák Jaroslav         Junák Písek          JPI7001 C     98.43/5       52.49/3      151.32/4  
  5.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C     95.04/4       60.33/5      155.37/5  
  6.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C    118.21/6       61.20/6      179.41/6  
    Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM     C DISK-LIM./       113.33/7   DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H45                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C     65.33/1       37.05/1      102.38/1  
  2.Šimek Roman              SK Univerzity Palack UOL6503 C     71.02/3       40.53/2      111.55/2  
  3.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     68.54/2       43.43/3      112.37/3  
  4.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     73.21/4       46.14/5      119.35/4  
  5.Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C     75.45/6       43.52/4      119.37/5  
  6.Soudek Vojtěch           SK Technik České Bud TCB5601 C     77.55/7       46.30/6      124.25/6  
  7.Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C     74.55/5       54.26/9      129.21/7  
  8.Pšenička Miloslav        SK Technik České Bud TCB6101 C     82.54/8       48.27/7      131.21/8  
  9.Mražík Karel             TJ Sokol Křemže      KRE5901 C     92.42/10      49.30/8      142.12/9  
 10.Honsa Luděk              ABK České Budějovice ACB6301 C     87.56/9       55.54/10     143.50/10 
 11.Fajrajzl Jaromír         OK Andante Písek     API5601 C    127.21/12      78.57/11     206.18/11 
 12.Göttel Jan               VŠTJ Ekonom Praha    EKP6500 C    123.58/11      86.43/12     210.41/12 
    Šnajdar Luděk            VŠTJ Ekonom Praha    EKP     C DISK     /       103.38/13  DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H50                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jan Flašar               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     58.56/1       39.25/2       98.21/1  
  2.Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C     59.38/2       39.10/1       98.48/2  
  3.Stejskal Petr                                 SKK           63.53/3       42.26/3      106.19/3  
  4.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C     76.40/4       44.07/4      120.47/4  
  5.Svobodný Petr            SK Kotlářka Praha    DKP5800 C     81.27/5       55.01/6      136.28/5  
  6.Ash Chris                Orienteering club Če OCB5801 C     85.00/6       54.35/5      139.35/6  
  7.Grivalský Michal         SK Praga Praha       PGP5900 C     86.57/7       58.11/7      145.08/7  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H55                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hones Josef                                   HSV           56.13/1       32.24/1       88.37/1  
  2.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C     59.17/2       39.44/3       99.01/2  
  3.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     61.24/3       40.24/4      101.48/3  
  4.Jelínek Martin           SK Praga Praha       PGP5103 C     70.22/4       45.10/7      115.32/4  
  5.Moravec Miloš            TJ Sokol Křemže      KRE5301 C     71.55/5       44.19/6      116.14/5  
  6.Špičák Aleš              SK Kotlářka Praha    DKP           83.08/6       38.02/2      121.10/6  
  7.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     89.58/7       43.38/5      133.36/7  
  8.Korecký Miroslav         SK Technik České Bud TCB5501 C     92.25/8       58.43/8      151.08/8  
    Blažek Václav            Junák Písek          JPI5501 C    114.23/9   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H60                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C     45.57/2       29.39/1       75.36/1  
  2.Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C     43.27/1       32.40/2       76.07/2  
  3.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     49.11/3       32.56/3       82.07/3  
  4.Šafařík Bedřich          TJ ČZ Strakonice     CST4601 C     50.32/4       37.19/5       87.51/4  
  5.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     52.22/6       36.25/4       88.47/5  
  6.Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C     51.20/5       38.08/7       89.28/6  
  7.Dvořák Vlastimil         TJ Baník Ostrava OKD BOV4901 C     52.37/7       37.36/6       90.13/7  
  8.Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C     55.11/8       38.39/9       93.50/8  
  9.Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801 C     57.00/9       38.26/8       95.26/9  
 10.Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVP5001 C     76.34/13      48.24/10     124.58/10 
 11.Kramoliš Jan             VSK Přírodověda - or PVP5000 C     76.04/12      84.12/11     160.16/11 
    Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C     68.40/10           /             /   
    Rakovec Miloš                                 NER           74.03/11                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H65                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     50.25/1       29.29/1       79.54/1  
  2.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     54.32/2       32.21/3       86.53/2  
  3.Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C     56.27/3       32.20/2       88.47/3  
  4.Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C     65.12/5       35.16/4      100.28/4  
  5.Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300       64.34/4       55.43/7      120.17/5  
  6.Štindl Vladislav         TJ Sokol Křemže      KRE3701 C     76.14/7       45.17/5      121.31/6  
  7.Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C     72.31/6       55.27/6      127.58/7  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : HDR                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janda Jakub              Sokol Praha Spořilov DVP     C     19.17/2       27.52/3       47.09/1  
  2.Nedvědová Karolína       Sokol Praha Spořilov DVP0351 C     19.20/3       29.18/4       48.38/2  
  3.Škácha Vítek             SK Slavia Praha      SLP0301 C     22.34/5       26.20/1       48.54/3  
  4.Marešová Zuzana          Sokol Praha Spořilov DVP     C     22.27/4       26.53/2       49.20/4  
  5.Burian Josef             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM     C     23.40/9       32.15/5       55.55/5  
  6.Klímová Kristýna         TJ ZVVZ Milevsko     MIL           22.44/7       36.19/9       59.03/6  
  7.Jindrákovy Anna a Eliška Sokol Praha Spořilov DVP     C     24.25/10      36.17/7       60.42/7  
  8.Vaníček Josef            TJ Lokomotiva Beroun LBE0500 C     27.14/11      36.03/6       63.17/8  
  9.Vaníčková Anna           TJ Lokomotiva Beroun LBE0550 C     27.24/12      36.18/8       63.42/9  
 10.Žižková Barbora          TJ ZVVZ Milevsko     MIL           27.34/13      37.46/11      65.20/10 
 11.Nedvědovi Jakub a Linda  Sokol Praha Spořilov DVP     C     32.07/15      36.28/10      68.35/11 
 12.Mareš Kryštof            Sokol Praha Spořilov DVP     C     32.55/16      39.26/12      72.21/12 
 13.Ševčíková Eliška         SKP České Budějovice PCB0451       30.15/14      43.42/16      73.57/13 
 14.Zavřel Jan               TJ ZVVZ Milevsko     MIL           42.18/25      41.30/13      83.48/14 
 15.Holečkovi Michaela a KateTJ OB České Budějovi VCB0702 C     38.00/19      46.05/18      84.05/15 
 16.Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451 C     38.20/22      46.41/19      85.01/16 
 17.Hudečková Lucie          SK Libín 1096 Pracha OPT           42.58/26      42.49/15      85.47/17 
 18.Pokorná Nela             SK Praga Praha       PGP0350       38.02/20      50.30/21      88.32/18 
 19.Zavřel Lukáš             TJ ZVVZ Milevsko     MIL           42.15/24      47.06/20      89.21/19 
 20.Přibíková Agáta          SK Praga Praha       PGP9651 C     37.39/18      56.32/24      94.11/20 
 21.Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601 C     40.03/23      54.12/23      94.15/21 
 22.Hora David                                    NER           38.07/21      57.15/25      95.22/22 
 23.Marešová Karolína        TJ ZVVZ Milevsko     MIL           44.28/27      52.20/22      96.48/23 
 24.Jandová Tereza           Sokol Praha Spořilov DVP     C     36.10/17      81.31/27     117.41/24 
 25.Hasman Jakub             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0502 C     62.31/29      77.17/26     139.48/25 
    Šafaříková Lucie         TJ ČZ Strakonice     CST0351 C     19.05/1                              
    Kubáková Nela            TJ Slovan Jindřichův SJH0451 C     22.36/6            /             /   
    Komárková Jindra         TJ OK Tolar          TJH0451 C     56.53/28                             
    Grohmann Honzík          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM           23.35/8                              
    Šustr Ondřej             TJ Kašperské Hory    KSH0501 C                   42.25/14           /   
    Trojanová Ema            Sokol Praha Spořilov DVP                         45.24/17           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : HF                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Burian Jan               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM     C     16.49/1       22.20/1       39.09/1  
  2.Hašek Adam               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0101 C     21.09/3       27.28/2       48.37/2  
  3.Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0202 C     21.03/2       27.46/3       48.49/3  
  4.Korecký Jan              SK Technik České Bud TCB0301 C     28.43/7       33.20/4       62.03/4  
  5.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     24.51/6       38.07/5       62.58/5  
  6.Šnajdar Filip            VŠTJ Ekonom Praha    EKP     C     34.25/8       48.43/8       83.08/6  
  7.Baldrian Tomáš           SK Praga Praha       PGP0401       51.44/9       98.46/9      150.30/7  
    Štrincl Filip                                 NER           22.19/4            /             /   
    Pšenička Adam            SK Technik České Bud TCB0201       22.57/5                              
    Mareš Jakub              Ski Klub Lenora      LEN0201                     41.15/6            /   
    Šustr Antonín            TJ Kašperské Hory    KSH0201 C                   41.42/7            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P3                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     40.52/2       33.35/1       74.27/1  
  2.Mundok Marian            TJ Lokomotiva Beroun LBE9101 C     36.52/1       45.21/7       82.13/2  
  3.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     47.34/5       41.10/3       88.44/3  
  4.Dulovcová Michaela       TJ Sokol Křemže      KRE           54.50/9       43.55/4       98.45/4  
  5.Samohýl Adam             SK Praga Praha       PGP           54.21/8       44.49/6       99.10/5  
  6.Procházka Pavel          SK Praga Praha       PGP9002 R     54.51/10      47.01/8      101.52/6  
  7.Fiala Martin                                  NER           56.46/11      47.39/9      104.25/7  
  8.Burian Jan               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM     C     78.33/18      37.20/2      115.53/8  
  9.Klimešová Lenka          TJ Sokol Křemže      KRE7551       62.00/12      60.20/11     122.20/9  
 10.Chrenka Matěj            TJ Lokomotiva Beroun LBE9010 C     86.40/20      44.21/5      131.01/10 
 11.Hajduchová Jitka         TJ Sokol Křemže      KRE           67.57/14      63.36/12     131.33/11 
 12.Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604       79.26/19      59.22/10     138.48/12 
 13.Klíma Lukáš              TJ ZVVZ Milevsko     MIL9501       74.54/16      65.41/13     140.35/13 
 14.Stach Jiří               TJ OB České Budějovi VCB6120 C     89.29/21      72.43/18     162.12/14 
 15.Chronáková Alice, PavlínaJunák Písek          JPI          113.49/26      66.17/14     180.06/15 
 16.Honsová Štěpánka         ABK České Budějovice ACB          103.05/24     108.27/21     211.32/16 
 17.Samohýl Richard          SK Praga Praha       PGP2800 C     98.17/23     114.52/22     213.09/17 
 18.Smoliková Lucie          TJ Sokol Pražák      PVD          145.11/30      68.44/17     213.55/18 
    Nový Vlastimil           TJ Lokomotiva Beroun LBE9310 C DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Pěstová Kateřina         Ski Klub Lenora      LEN9151   DISK     /        67.04/15  DISK     /   
    Strnadlová Lenka         Sokol Praha Spořilov DVP          124.32/27  DISK-LIM./    DISK     /   
    Bouberlová Kateřina                           NER          124.54/28  DISK     /    DISK     /   
    Trnková Kateřina         SK Praga Praha       PGP          104.01/25  DISK     /    DISK     /   
    Vladimíra Konečná        KOB Český Krumlov    KCK5953 C     89.36/22                             
    Vaníčková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE7250 C     48.05/6                              
    Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    129.18/29                             
    Kubák Martin             TJ Slovan Jindřichův SJH7401 C     43.31/3            /             /   
    Stachová Daniela         TJ OB České Budějovi VCB9370 C                   67.21/16           /   
    Chroňáková Tereza        Junák Písek          JPI                        102.05/20           /   
    Němcová Nikola           TJ OB České Budějovi VCB           70.07/15           /             /   
    Pelikán Josef            VŠSK MFF UK Praha    MFP6500       45.39/4                              
    Plánička Viktor                               NER           66.00/13                             
    Havel Jaroným                                 NER           75.18/17                             
    Grohmann Jan             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM           48.20/7                              
    Kamasová Eva                                  NER                         83.12/19           /