Konečné celkové výsledky kategorie                                                    14.10.2012 20:22:11
                                           Vodňanský Kapr 2012
===ČSOB-VCB================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C     23.34/1       38.25/3       61.59/1  
  2.Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 C     25.38/4       36.23/2       62.01/2  
  3.Kovářová Lucie           KČT Aš               MAS0350 C     27.34/5       35.04/1       62.38/3  
  4.Janečková Josefína       VŠTJ Ekonom Praha    EKP0351 C     27.39/6       47.23/4       75.02/4  
  5.Pračková Ema             VŠSK MFF UK Praha    MFP0451 C     24.34/2       55.22/7       79.56/5  
  6.Pěstová Eliška           SKI Klub Lenora      LEN0251       38.10/7       51.49/5       89.59/6  
  7.McMahon Anežka           TJ Lokomotiva Beroun LBE0250 C     25.35/3       69.26/9       95.01/7  
  8.Klimešová Alena          OOB TJ Sokol Křemže  KRE0151 C     80.38/8       69.01/8      149.39/8  
    Kubáková Nela                                 SJH0451 C                   53.27/6            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D12                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151       40.39/3       29.48/1       70.27/1  
  2.Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C     36.39/1       34.09/3       70.48/2  
  3.Klimešová Šarlota        OOB TJ Sokol Křemže  KRE0051 B     38.45/2       32.33/2       71.18/3  
  4.Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C     45.00/4       52.56/4       97.56/4  
  5.Ash Kristina             Orienteering club Če OCB0051 C     64.57/6       65.23/6      130.20/5  
  6.Horáková Barbora         SKI Klub Lenora      LEN0150       64.10/5       75.51/7      140.01/6  
    Ševčíková Kateřina       SKP České Budějovice PCB0151 C                   60.39/5            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D14                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B     26.23/1       25.05/1       51.28/1  
  2.Mikešová Adéla           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9852 B     28.40/2       28.36/2       57.16/2  
  3.Růžičková Aneta          TJ Lokomotiva Beroun LBE9851 C     30.35/3       38.01/6       68.36/3  
  4.Platovská Kristýna       TJ Lokomotiva Beroun LBE9850 C     34.01/6       34.42/3       68.43/4  
  5.Kroupová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9853 B     32.02/4       36.45/4       68.47/5  
  6.Štefanyuková Eliška      OOB TJ ČZ Strakonice CST9851 B     32.42/5       36.56/5       69.38/6  
  7.Nentvichová Klára        OK Dobříš            DOR9950 C     38.28/7       39.25/7       77.53/7  
  8.Kovalčíková Taťána       OK Dobříš            DOR9850 C     52.27/9       42.23/8       94.50/8  
    Kuklová Petra            Tesil Milevsko       MIL9951 C     51.00/8   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D16                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 B     45.57/1       37.04/2       83.01/1  
  2.Kučerová Barbora         TJ Lokomotiva Beroun LBE9650 B     56.57/5       36.47/1       93.44/2  
  3.Obytová Kateřina         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9752 B     53.21/2       41.21/3       94.42/3  
  4.Hamplová Tereza          TJ Lokomotiva Beroun LBE9752 C     54.20/3       43.23/4       97.43/4  
  5.Hlinovská Johana         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9751 C     56.21/4       44.18/5      100.39/5  
  6.Špičáková Marie          Oddíl OB Kotlářka    DKP9653       67.46/6       53.58/7      121.44/6  
  7.Šafrhansová Lucie        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9753 C     69.10/7       52.54/6      122.04/7  
  8.Eliška Konečná           KOB Český Krumlov    KCK9662 B    100.00/8       77.18/8      177.18/8  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D18                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Machová Miroslava        OOB TJ Sokol Křemže  KRE9451 B     54.54/1       50.15/2      105.09/1  
  2.Křivancová Zdenka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 B     56.46/2       48.25/1      105.11/2  
  3.Zemanová Aneta           SKI Klub Lenora      LEN9551       57.11/3       58.18/3      115.29/3  
  4.Jeníčková Kateřina       OOB TJ ČZ Strakonice CST9551 C    107.08/4       83.49/4      190.57/4  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakobová Adélka          SK UP Olomouc        UOL9052 E     50.26/1       49.25/1       99.51/1  
  2.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C     54.54/2       52.26/2      107.20/2  
  3.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     55.14/4       52.38/3      107.52/3  
  4.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851       56.43/6       59.35/5      116.18/4  
  5.Junová Lenka             Klub vytrvalostních  KSU7653 C     61.28/7       57.58/4      119.26/5  
  6.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     61.32/8       60.56/6      122.28/6  
  7.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     61.45/9       63.04/7      124.49/7  
  8.Martanová Michaela       SKI Klub Lenora      LEN8851       65.33/11      64.12/8      129.45/8  
  9.Masopustová Eliška       SK Praga             PGP8656 C     65.06/10      65.16/9      130.22/9  
 10.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     66.17/12      67.36/11     133.53/10 
 11.Slavíková Lucie          SK Praga             PGP9150 C     72.10/16      66.37/10     138.47/11 
 12.Škáchová Petra           OOB Slavia Praha     SLP7051 C     74.17/17      68.26/13     142.43/12 
 13.Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C     74.40/19      68.18/12     142.58/13 
 14.Soudková Martina         SK Technik České Bud TCB8551 C     68.08/14      76.10/17     144.18/14 
 15.Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     74.30/18      73.27/15     147.57/15 
 16.Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 C     77.44/20      77.40/18     155.24/16 
 17.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C     78.37/21      78.12/19     156.49/17 
 18.Krausová Martina         OOB TJ Sokol Troja   TJP9350 B     83.08/23      75.29/16     158.37/18 
 19.Kjersti Westin           SK Praga             PGP9255 C     82.15/22      78.52/20     161.07/19 
 20.Procházková Ivana        Sokol Tehov          TEH8451 C     85.48/24      85.45/25     171.33/20 
 21.Kovářová Lenka           TJ OK Tolar Jindřich TJH8652 C     91.22/25      80.56/23     172.18/21 
 22.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     91.59/26      80.33/22     172.32/22 
 23.Pračková Zita            VŠSK MFF UK Praha    MFP7899 C     93.49/27      83.51/24     177.40/23 
 24.Krausová Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9150 C    109.05/29      79.00/21     188.05/24 
 25.Zuzana Procházková       SKOB TJ Sokol Kralup KPY     C    112.17/30      97.27/26     209.44/25 
    Petra Gottliebová        SKOB TJ Sokol Kralup KPY     C DISK-LIM./       104.26/27  DISK     /   
    Marková Anna             TJ Lokomotiva Beroun LBE9250 C DISK     /             /    DISK     /   
    Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     68.31/15  DISK     /    DISK     /   
    Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C     67.54/13  DISK     /    DISK     /   
    Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E DISK     /        69.10/14  DISK     /   
    Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C     54.55/3            /             /   
    Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 C     56.30/5            /             /   
    Myslivečková Zuzana      SK Praga             PGP9253 C    100.05/28           /             /   
    Petrvalská Olívia        VSK Přírodověda      PVP9150 C    114.37/31                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D35                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     45.06/1       41.27/1       86.33/1  
  2.Dulovcová Marie          OOB TJ Sokol Křemže  KRE7051 C     49.13/2       45.55/2       95.08/2  
  3.Kovářová Jitka           KČT Aš               MAS7350 C     56.32/5       50.45/3      107.17/3  
  4.Brettlová Marta          SK Praga             PGP7557 C     61.03/7       53.26/4      114.29/4  
  5.Machová Ivana            OOB TJ Sokol Křemže  KRE6451 C     64.50/8       55.38/5      120.28/5  
  6.Pelcová Pavla            OOB TJ ČZ Strakonice CST7454 C     69.29/10      61.14/6      130.43/6  
  7.Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C     77.20/11      74.43/7      152.03/7  
  8.Soudková Alena           SK Technik České Bud TCB5851 C     81.47/12      74.46/8      156.33/8  
    Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     54.23/3   DISK     /    DISK     /   
    Izáková Ivana            VSK Přírodověda      PVP7453 C     68.08/9   DISK     /    DISK     /   
    Hasmanová Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7551 C     54.51/4   DISK     /    DISK     /   
    Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C     56.47/6                              
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D40                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     47.04/1       41.11/1       88.15/1  
  2.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     47.58/2       48.28/2       96.26/2  
  3.Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     56.54/3       53.32/3      110.26/3  
  4.Čtrnáctová Magdalena     SK Praga             PGP7151 C     65.55/6       57.50/4      123.45/4  
  5.Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C     61.37/5       63.25/5      125.02/5  
  6.Brousilová Petra         SK Praga             PGP6951 C     61.25/4       70.48/8      132.13/6  
  7.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     68.20/7       65.54/6      134.14/7  
  8.Vaníčková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE7260 C     95.06/8       97.52/9      192.58/8  
    Pešlová Martina          SKI Klub Lenora      LEN6751   DISK     /        66.31/7   DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D45                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     40.39/1       43.16/2       83.55/1  
  2.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     50.01/4       41.05/1       91.06/2  
  3.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     48.53/3       47.39/4       96.32/3  
  4.Pokorná Eva              SK Technik České Bud TCB5751 C     59.01/5       45.59/3      105.00/4  
  5.Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM6550 C     63.27/7       53.02/5      116.29/5  
  6.Troupová Vladěna         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6351 C     62.45/6       54.03/7      116.48/6  
  7.Kovaříčková Darja        OOB TJ Sokol Křemže  KRE6352 C     63.41/8       53.32/6      117.13/7  
  8.Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351 C     67.43/9       60.21/9      128.04/8  
    Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C DISK     /        54.31/8   DISK     /   
    Janečková Dagmar         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     44.52/2                              
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D50                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     52.39/1       39.50/2       92.29/1  
  2.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     60.05/2       39.26/1       99.31/2  
  3.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     73.16/3       45.10/3      118.26/3  
  4.Doubková Iva             SKI Klub Lenora      LEN6250 C     84.53/5       50.31/4      135.24/4  
  5.Patáková Mária           OOB TJ Kašperské Hor KSH5751 C     83.11/4       55.07/5      138.18/5  
    Špičáková Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP0000   DISK     /       113.58/6   DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D55                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     36.05/1       28.16/1       64.21/1  
  2.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     46.32/4       30.41/2       77.13/2  
  3.Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 C     46.41/5       32.12/3       78.53/3  
  4.Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     48.43/6       37.52/4       86.35/4  
  5.Štrossová Jiřinka        KOB Dobřichovice     DCE5650 C     54.12/7       40.06/5       94.18/5  
  6.Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     57.20/9       47.26/6      104.46/6  
  7.Dlasková Anna            Oddíl OB Kotlářka    DKP5350 C     56.48/8       53.37/7      110.25/7  
  8.Kovářová Milena          TJ OK Tolar Jindřich TJH5351 C     73.40/10      67.06/8      140.46/8  
    Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     38.42/2   DISK     /    DISK     /   
    Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     38.54/3   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D60                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     30.48/1       26.54/2       57.42/1  
  2.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     34.16/2       31.17/3       65.33/2  
  3.Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     39.20/4       26.40/1       66.00/3  
  4.Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     38.28/3       31.38/4       70.06/4  
  5.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     59.07/5       43.14/6      102.21/5  
  6.Langerová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR3750       61.41/7       40.43/5      102.24/6  
  7.Šťovíčková Zdena         Sokol Praha Spořilov DVP4951 C     87.50/8       49.59/7      137.49/7  
  8.Hudečková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C     60.26/6       89.31/8      149.57/8  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : DF                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zemanová Andrea          SKI Klub Lenora      LEN0451       29.24/5       20.31/1       49.55/1  
  2.Kastnerová Jessica       OK Dobříš            DOR0250 C     26.39/2       24.28/2       51.07/2  
  3.Šafaříková Lucie         OOB TJ ČZ Strakonice CST0351 C     23.18/1       31.54/7       55.12/3  
  4.Arnoštová Veronika       USK Praha            VSP0450 C     29.23/4       29.00/6       58.23/4  
  5.Nentvichová Julie        OK Dobříš            DOR0351 C     30.50/6       28.03/5       58.53/5  
  6.Janošíková Eva           TJ OB České Budějovi VCB0552 C     31.17/7       27.37/4       58.54/6  
  7.Jindráková Anna          Sokol Praha Spořilov DVP     C     44.26/14      25.43/3       70.09/7  
  8.Pecková Terezka          VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551       29.01/3       42.45/9       71.46/8  
  9.Jirasová Anežka          OK Dobříš            DOR0350 C     39.25/13      32.38/8       72.03/9  
 10.Vlašaná Michaela         OK Dobříš            DOR0452 C     34.16/10      43.24/10      77.40/10 
 11.Štajmarová Anděla        OK Dobříš            DOR0550 C     32.37/8       45.06/12      77.43/11 
 12.Nedvědová Karolína       Sokol Praha Spořilov DVP0351 C     36.27/12      44.29/11      80.56/12 
 13.Vaníčková Anna           TJ Lokomotiva Beroun LBE0550 C     34.26/11      47.32/14      81.58/13 
 14.Žižková Barbora          Tesil Milevsko       MIL0451 C     55.37/15      49.16/15     104.53/14 
    Klvačová Ema             OK Dobříš            DOR0450 C     33.10/9                              
    Ševčíková Eliška         SKP České Budějovice PCB0451 C                   45.41/13           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     13.51/1       20.19/4       34.10/1  
  2.Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0201 C     15.29/2       18.43/2       34.12/2  
  3.Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 B     15.52/3       18.39/1       34.31/3  
  4.Kožina Štěpán            SK Praga             PGP0300 C     15.55/4       19.03/3       34.58/4  
  5.Kovář Ondřej             KČT Aš               MAS0200 C     22.10/7       24.39/6       46.49/5  
  6.Čtrnáct František        SK Praga             PGP0401 C     18.07/5       29.07/8       47.14/6  
  7.Šustr Antonín            OOB TJ Kašperské Hor KSH0201 C     21.39/6       25.57/7       47.36/7  
  8.Škácha Vít               OOB Slavia Praha     SLP0301 C     29.51/8       22.42/5       52.33/8  
  9.Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     30.16/9       51.22/10      81.38/9  
    Pelc Matyáš              OOB TJ ČZ Strakonice CST0401 C DISK     /        37.42/9   DISK     /   
    Mareš Jakub              SKI Klub Lenora      LEN0201 C                   83.05/11           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H12                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 B     19.10/1       24.35/2       43.45/1  
  2.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101       20.01/2       23.50/1       43.51/2  
  3.Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 B     22.55/3       26.00/3       48.55/3  
  4.Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     38.36/4       32.28/4       71.04/4  
  5.Brousil Tomáš            SK Praga             PGP0100 C     44.19/5       34.50/5       79.09/5  
  6.Janda Ondřej             OK Dobříš            DOR0100 C     61.42/6       41.26/6      103.08/6  
  7.Mezera Ondřej            OK Dobříš            DOR     C    100.54/9       83.56/7      184.50/7  
    Bušík David              SK Kotnov Tábor      KTA0002       68.45/7   DISK     /    DISK     /   
    Petzi Mario              SKI Klub Lenora      LEN0000       74.11/8   DISK     /    DISK     /   
    Čtrnáct Šimon            SK Praga             PGP0001 C    105.45/10  DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H14                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 B     43.47/1       44.29/2       88.16/1  
  2.Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C     50.26/2       43.24/1       93.50/2  
  3.Horák Petr               SKI Klub Lenora      LEN9800       60.18/3       67.35/3      127.53/3  
  4.Bambousek Jan            OK Dobříš            DOR     C     79.10/4      106.47/6      185.57/4  
    Kukla Michal             Tesil Milevsko       MIL9801 C DISK-LIM./       103.43/5   DISK     /   
    Kubák Martin                                  SJH9902 C                   71.11/4            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H16                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Goj Tomáš                TJ Lokomotiva Beroun LBE9700 A     56.23/1       48.31/1      104.54/1  
  2.Kalista Michael          TJ Lokomotiva Beroun LBE9701 B     63.50/2       56.23/2      120.13/2  
  3.Novák Radek              OOB TJ Sokol Pražák  PVD9601       70.37/3       59.40/3      130.17/3  
  4.Kolář Otto               TJ Lokomotiva Beroun LBE9703 C     71.53/4       61.08/4      133.01/4  
  5.Růta Vojtěch             SK Kotnov Tábor      KTA9701 B     79.55/5       61.53/5      141.48/5  
  6.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B    140.46/7      119.38/7      260.24/6  
    Šimek Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP9600 C DISK     /             /    DISK     /   
    Kovář Tomáš              Tesil Milevsko       MIL9701 C DISK-LIM./       111.38/6   DISK     /   
    Honsa Lukáš              ABK České Budějovice ACB9601 B    140.02/6            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H18                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 C     65.29/3       54.43/1      120.12/1  
  2.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 A     64.00/1       56.47/3      120.47/2  
  3.Hulec Filip              SKP České Budějovice PCB9401 B     65.23/2       55.37/2      121.00/3  
  4.Kolář Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE9501 B     67.31/4       67.05/4      134.36/4  
  5.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B    116.01/5       93.30/5      209.31/5  
    Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 A DISK     /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 R     77.49/1       51.23/3      129.12/1  
  2.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C     79.18/3       49.58/1      129.16/2  
  3.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     78.10/2       52.02/4      130.12/3  
  4.Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C     80.12/5       51.12/2      131.24/4  
  5.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 R     81.31/7       54.14/6      135.45/5  
  6.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     82.02/8       55.01/8      137.03/6  
  7.Šafařík Ivo              OOB TJ ČZ Strakonice CST7401 C     83.25/9       55.28/9      138.53/7  
  8.Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 R     83.39/10      55.43/10     139.22/8  
  9.Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807 C     88.15/14      52.49/5      141.04/9  
 10.Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R     85.37/12      57.25/12     143.02/10 
 11.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     91.13/18      54.19/7      145.32/11 
 12.Pelc Václav              OOB TJ ČZ Strakonice CST6702 C     90.45/17      57.30/13     148.15/12 
 12.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     89.54/16      58.21/14     148.15/12 
 14.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     88.52/15      60.48/16     149.40/14 
 15.Tesař Pavel              SK Praga             PGP7708 C     93.18/20      56.35/11     149.53/15 
 16.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     91.58/19      59.30/15     151.28/16 
 17.Klimeš Petr              OOB TJ Sokol Křemže  KRE7701 C     95.46/22      63.47/17     159.33/17 
 18.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     94.37/21      70.08/20     164.45/18 
 19.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    101.33/23      66.18/18     167.51/19 
 20.Janošík Radek            TJ OB České Budějovi VCB7402 C    107.02/26      74.27/22     181.29/20 
 21.Kovář Jaroslav           TJ OK Tolar Jindřich TJH8901 C    107.49/27      80.30/28     188.19/21 
 22.Pračka Tomáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP7302 C    114.40/29      73.40/21     188.20/22 
 23.Bogar František          OK Jiskra Nový Bor   BOR8904 C    120.43/33      68.14/19     188.57/23 
 24.Martínek Robert          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7700 C    116.02/30      77.48/25     193.50/24 
 25.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C    117.12/31      79.04/27     196.16/25 
 26.Krajíček Vojtěch         OOS TJ Spartak Vrchl VRL8803      118.44/32      77.37/24     196.21/26 
 27.Vít Procházka            SKOB TJ Sokol Kralup KPY     C    123.14/35      78.23/26     201.37/27 
 28.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C    130.46/40      75.44/23     206.30/28 
 29.Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVP7703 C    122.36/34      87.11/29     209.47/29 
 30.Zimmermann Martin        OOB TJ Sokol Křemže  KRE9301 B    124.44/36      88.22/30     213.06/30 
 31.Paták Pavel              OOB TJ Kašperské Hor KSH8501 C    131.19/41      92.31/31     223.50/31 
 32.Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C    131.47/42      95.37/32     227.24/32 
 33.Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C    128.19/38      99.14/35     227.33/33 
    Lhotský Petr             Sokol Praha Spořilov DVP     C DISK-LIM./             /    DISK     /   
    Hubený Martin            Sokol Praha Spořilov DVP8001 C DISK-LIM./    DISK-LIM./    DISK     /   
    Nový Vlastimil           TJ Lokomotiva Beroun LBE9310 C DISK     /       111.32/36  DISK     /   
    Veselý Pavel             VŠSK MFF UK Praha    MFP8901 C DISK     /        98.51/34  DISK     /   
    Kaplan Ondřej            neregistr.           NER       DISK-LIM./    DISK-LIM./    DISK     /   
    Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C DISK     /             /    DISK     /   
    Vlach Martin             OK Sparta Praha      SCP8605 C DISK-LIM./             /    DISK     /   
    Procházka Zdenek         Sokol Tehov          TEH7800 C DISK     /             /    DISK     /   
    Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     84.53/11           /             /   
    Borák Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8304 C    128.37/39                             
    Blažek Ondřej            Junák Písek          JPI8400 C    144.05/43           /             /   
    Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     80.58/6            /             /   
    Buzek Martin             SK Praga             PGP8401 C    126.36/37           /             /   
    Izák Petr                VSK Přírodověda      PVP7802 C    148.01/44           /             /   
    Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C    105.09/24                             
    Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     79.35/4            /             /   
    Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C    111.26/28                             
    Jíša Ondřej              OOB TJ Sokol Křemže  KRE9303 B                   97.41/33           /   
    Kopáček Jan              OOB SK Chrast        CHT8510       86.22/13                             
    Jahn Petr                OB Vizovice          VIC8400      105.28/25                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H35                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     67.06/1       49.03/1      116.09/1  
  2.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     77.11/2       54.56/2      132.07/2  
  3.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     79.53/3       58.41/5      138.34/3  
  4.Pěsta Roman              SKI Klub Lenora      LEN6802       80.52/4       57.48/3      138.40/4  
  5.Špičák Aleš              Oddíl OB Kotlářka    DKP5500      100.12/6       67.28/6      167.40/5  
  6.Žižka Přemysl            Tesil Milevsko       MIL7301 C    100.15/7       73.53/8      174.08/6  
  7.Bambousek Martin         OK Dobříš            DOR     C    105.49/8       71.09/7      176.58/7  
  8.Mareš Ladislav           Tesil Milevsko       MIL7202 C    121.27/9       81.40/9      203.07/8  
    Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604   DISK     /       124.23/12  DISK     /   
    Liberda Ondřej           OOB TJ Kašperské Hor KSH7508 C DISK-LIM./       109.33/11  DISK     /   
    Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C     92.17/5                              
    Pešta Jiří               Tesil Milevsko       MIL7201 C                   82.17/10           /   
    Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C                   58.14/4            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H40                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     49.54/1       40.16/1       90.10/1  
  2.Kovář Vladimír           KČT Aš               MAS7200 C     51.04/2       41.12/2       92.16/2  
  3.Hasman Jan               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6901 C     51.57/3       42.28/3       94.25/3  
  4.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000       55.44/4       45.21/4      101.05/4  
  5.Princ David              SK Technik České Bud TCB6901 C     57.46/5       46.08/5      103.54/5  
  6.Zimmermann Pavel         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6401 C     58.38/6       46.10/6      104.48/6  
  7.Kroupa Štěpán            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6904 C     61.18/7       50.12/7      111.30/7  
  8.Jaroslav Chroňák         Junák Písek          JPI7000 C     66.56/8       50.48/9      117.44/8  
  9.Vlašimský Robert         TJ Slovan Karlovy Va SKV7202       71.55/10      50.19/8      122.14/9  
 10.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C     73.54/11      68.04/11     141.58/10 
 11.Janda Pavel              OK Dobříš            DOR     C     76.47/12      65.52/10     142.39/11 
 12.Jeníček Jiří             OOB TJ ČZ Strakonice CST7101 C     83.49/13      72.18/12     156.07/12 
 13.Šustr Pavel              OOB TJ Kašperské Hor KSH7001 C     87.56/14      77.08/13     165.04/13 
 14.Izák Pavel               VSK Přírodověda      PVP7102 C    119.49/15     120.07/14     239.56/14 
    Milan Komrska            OOB TJ ČZ Strakonice CST8901      121.49/16                             
    Hartvich Otto            Junák Písek          JPI6900 C     67.46/9            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H45                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C     50.19/1       37.18/1       87.37/1  
  2.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     57.45/2       41.41/2       99.26/2  
  3.Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C     60.23/3       42.11/3      102.34/3  
  4.Vaníček Tomáš            TJ Lokomotiva Beroun LBE6600 C     65.20/5       44.27/4      109.47/4  
  5.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     65.06/4       44.43/5      109.49/5  
  6.Jun Drahomír             OOS TJ Sokol Kostele KNC5501 C     67.22/6       47.15/6      114.37/6  
  7.Honsa Luděk              ABK České Budějovice ACB6301 C     69.23/8       47.17/7      116.40/7  
  8.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     73.20/10      50.32/8      123.52/8  
  9.Soudek Vojtěch           SK Technik České Bud TCB5601 C     72.53/9       51.01/9      123.54/9  
 10.Mražík Karel             OOB TJ Sokol Křemže  KRE5901 C     69.09/7       66.00/10     135.09/10 
    Borák Stanislav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP5212 C     84.56/11                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H50                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C     53.59/1       46.30/4      100.29/1  
  2.Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     62.40/3       38.57/1      101.37/2  
  3.Gurka Jiří               SOK TJ Turnov        TUV4601 C     60.56/2       40.52/2      101.48/3  
  4.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     67.23/5       42.49/3      110.12/4  
  5.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     63.13/4       73.47/8      137.00/5  
  6.Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C     79.48/7       60.15/5      140.03/6  
  7.Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C     84.24/9       60.29/6      144.53/7  
  8.Janošík Antonín          SK UP Olomouc        UOL5201 C     81.44/8       66.02/7      147.46/8  
    Pšenička Miloslav        SK Technik České Bud TCB6101 C     75.22/6            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H55                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     47.14/1       30.36/1       77.50/1  
  2.Hones Sepp               HSV Ried             HSV           50.35/2       36.43/3       87.18/2  
  3.Jan Flašar               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     53.23/3       36.12/2       89.35/3  
  4.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     63.06/4       41.08/4      104.14/4  
  5.Hájek Jan                KČT Aš               MAS5401 C     75.43/5       46.10/5      121.53/5  
  6.Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C     78.55/6       52.46/7      131.41/6  
  7.Novák Pavel              ABK České Budějovice ACB4801 C    108.32/8       63.30/8      172.02/7  
    Blažek Václav            Junák Písek          JPI5501 C     89.10/7   DISK     /    DISK     /   
    Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C                   52.32/6            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H60                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     32.52/1       31.30/1       64.22/1  
  2.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     35.36/2       37.35/4       73.11/2  
  3.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     36.51/3       36.43/2       73.34/3  
  4.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     36.56/4       37.36/5       74.32/4  
  5.Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C     38.06/5       36.47/3       74.53/5  
  6.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100 C     41.37/8       38.17/6       79.54/6  
  7.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     39.26/6       40.52/8       80.18/7  
  8.Fiala Miloš              OOB TJ Kašperské Hor KSH4801 C     41.31/7       38.53/7       80.24/8  
  9.Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C     43.23/9       41.30/9       84.53/9  
 10.Kramoliš Jan             VSK Přírodověda      PVP5000 C     50.15/10      53.33/10     103.48/10 
 11.Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVP5001 C     60.35/12      56.09/11     116.44/11 
    Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C     56.14/11                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H65                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Aleš           Oddíl OB Kotlářka    DKP4700 C     38.41/1       27.30/1       66.11/1  
  2.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     40.45/2       29.28/3       70.13/2  
  3.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     41.26/3       28.59/2       70.25/3  
  4.Šafařík Bedřich          OOB TJ ČZ Strakonice CST4601 C     46.32/4       36.01/6       82.33/4  
  5.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     47.54/5       36.44/7       84.38/5  
  6.Pokorný Karel            SK Technik České Bud TCB4701 C     52.29/6       42.45/9       95.14/6  
  7.Pich Josef               OOB TJ ČZ Strakonice CST4002 C     56.14/7       41.23/8       97.37/7  
  8.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601       62.55/9       48.41/10     111.36/8  
  9.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     59.21/8       55.19/11     114.40/9  
    Schling Jaromír          OK Jihlava           SJI4643            /        32.43/4            /   
    Gřunděl Ivan                                  SJH4201 C                   34.44/5            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : HDR                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nedvěd Jakub             Sokol Praha Spořilov DVP0601 C     23.37/2       21.19/1       44.56/1  
  2.Nedvědová Linda          Sokol Praha Spořilov DVP0651 C     25.30/4       21.24/2       46.54/2  
  3.Vlašimská Bára           TJ Slovan Karlovy Va SKV0000       24.38/3       24.46/3       49.24/3  
  4.Vlašaná Karolína         OK Dobříš            DOR     C     26.35/5       25.55/4       52.30/4  
  5.Přibíková Agáta          SK Praga             PGP0651 C     27.02/6       26.38/5       53.40/5  
  6.Jandová Tereza           Sokol Praha Spořilov DVP     C     23.28/1       33.03/9       56.31/6  
  7.Jindráková Eliška        Sokol Praha Spořilov DVP     C     33.30/10      28.51/6       62.21/7  
  8.Brousilová Lucie         SK Praga             PGP0650 C     32.12/9       30.37/7       62.49/8  
  9.Šustr Ondřej             OOB TJ Kašperské Hor KSH0501 C     35.01/13      30.47/8       65.48/9  
 10.Janošíková Marie         TJ OB České Budějovi VCB0752 C     34.08/11      33.22/11      67.30/10 
 11.Bernard Robin            OK Dobříš            DOR     C     34.13/12      37.07/14      71.20/11 
 12.Kučera Teodor            OK Dobříš            DOR     C     36.14/14      39.49/15      76.03/12 
 13.Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451 C     43.28/21      33.19/10      76.47/13 
 14.Teringl Vojtěch          TJ OB České Budějovi VCB0702 C     43.47/22      33.29/12      77.16/14 
 15.Španěl Benedikt          OK Dobříš            DOR     C     41.42/19      46.32/17      88.14/15 
 16.Pračka Martin            VŠSK MFF UK Praha    MFP           55.09/28      36.00/13      91.09/16 
 17.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     45.59/23      46.11/16      92.10/17 
 18.Klimeš Jan               OOB TJ Sokol Křemže  KRE0701 C     47.35/25      50.13/18      97.48/18 
 19.Bambousková Julie        OK Dobříš            DOR     C     37.13/16      64.50/20     102.03/19 
 20.Marešová Karolína        Tesil Milevsko       MIL0751 C     47.30/24      55.31/19     103.01/20 
 21.Vaníčková Eliška         TJ Lokomotiva Beroun LBE1151       42.40/20      72.04/22     114.44/21 
 22.Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVP           52.22/26      65.49/21     118.11/22 
    Jandová Eva              OK Dobříš            DOR     C     36.24/15           /             /   
    Surga David              Sokol Praha Spořilov DVP     C     41.32/18                             
    Izák Daniel              VSK Přírodověda      PVP0400 C     31.43/8                              
    Liberdová Magdalena      OOB TJ Kašperské Hor KSH0851 C                   72.12/23           /   
    Forst Albert             VŠSK MFF UK Praha    MFP0901 C                   89.01/25           /   
    Kubíček Šimon            VSK Přírodověda      PVP                         98.25/29           /   
    Zíka Martin              OOB TJ Sokol Pražák  PVD           30.10/7            /             /   
    Hojdar Jakub             neregistr.           NER           38.34/17                             
    Hojdar Jan               neregistr.           NER           53.09/27                             
    Bouberlová Barbora       neregistr.           NER                         77.59/24           /   
    Vojtěchová Alžbětka      OOB TJ Sokol Pražák  PVD                         97.54/28           /   
    Plachta Lukáš            OOB TJ Sokol Pražák  PVD                         98.25/29           /   
    Tietze Anna              VSK Přírodověda      PVP                         93.05/26           /   
    Kubíček Jonáš            VSK Přírodověda      PVP                         94.40/27           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : HF                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janda Jakub              Sokol Praha Spořilov DVP     C     20.45/1       22.09/3       42.54/1  
  2.Kučera Jáchym            OK Dobříš            DOR0301 C     24.58/4       18.02/1       43.00/2  
  3.Janda Jakub              OK Dobříš            DOR0403 C     24.07/3       20.06/2       44.13/3  
  4.Mikeš Antonín            OOB TJ Sokol Křemže  KRE     C     27.52/6       22.54/4       50.46/4  
  5.Snížek Martin            OK Dobříš            DOR0405 C     26.09/5       25.11/5       51.20/5  
  6.Jiras Jenda              OK Dobříš            DOR     C     39.04/10      33.23/7       72.27/6  
  6.Snížek Ondřej            OK Dobříš            DOR0406 C     39.50/11      32.37/6       72.27/6  
  8.Španěl Vojtěch           OK Dobříš            DOR0407 C     49.54/16      40.06/10      90.00/8  
  9.Nový Jáchym              OK Dobříš            DOR0502 C     41.06/13      49.19/12      90.25/9  
 10.Kolařík Mikoláš          OOB TJ Sokol Křemže  KRE     C     41.03/12      52.17/14      93.20/10 
 11.Hrubeš Karel             OOB TJ Sokol Křemže  KRE     C     42.53/14      50.31/13      93.24/11 
 12.Zavřel Lukáš             Tesil Milevsko       MIL0301 C     61.05/17      43.37/11     104.42/12 
 13.Samuel Marek             Tesil Milevsko       MIL0501 C     48.29/15      60.43/16     109.12/13 
 14.Vaníček Josef            TJ Lokomotiva Beroun LBE0500 C     84.48/18      37.48/8      122.36/14 
    Pelc Tadeáš              OOB TJ ČZ Strakonice CST0601 C     32.02/8   DISK     /    DISK     /   
    Bernard Vilém            OK Dobříš            DOR0400 C DISK     /        39.02/9   DISK     /   
    Zavřel Jan               Tesil Milevsko       MIL0401 C DISK     /        58.56/15  DISK     /   
    Hasman Jakub             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0501 C     31.56/7   DISK     /    DISK     /   
    Hájek Tobiáš             OK Dobříš            DOR0402 C     34.48/9                              
    Surga Jakub              Sokol Praha Spořilov DVP     C     22.05/2                              
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P3                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horký Milan              SK VIPrahlo          VIP6101 C     24.42/1       22.24/3       47.06/1  
  2.Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR           25.55/2       21.40/2       47.35/2  
  3.Sedlecký Libor           SKI Klub Lenora      LEN9101       29.00/4       32.44/10      61.44/3  
  4.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     30.11/5       32.23/9       62.34/4  
  5.Kučera Pavel             OK Dobříš            DOR     C     34.37/7       32.08/8       66.45/5  
  6.Přibíková Johana         neregistr.           NER           37.31/10      29.46/6       67.17/6  
  7.Chrenka Matěj            TJ Lokomotiva Beroun LBE9010 C     32.58/6       36.05/14      69.03/7  
  8.Sedlecký Robert          SKI Klub Lenora      LEN           35.16/8       39.21/15      74.37/8  
  9.Horák Petr               SKI Klub Lenora      LEN7301       40.43/12      34.58/13      75.41/9  
 10.Nentvich Lubomír         OK Dobříš            DOR     C     44.44/15      33.59/11      78.43/10 
 11.Fiala Martin             neregistr.           NER           36.03/9       47.46/20      83.49/11 
 12.Nová Jana                OK Dobříš            DOR7150 C     43.06/14      52.17/22      95.23/12 
 13.Nentvichová Romana       OK Dobříš            DOR     C     47.44/16      53.09/25     100.53/13 
 14.Jandová Jana             OK Dobříš            DOR     C     61.29/23      42.26/18     103.55/14 
 15.Bušík Milan              SK Kotnov Tábor      KTA6301       64.34/27      39.53/16     104.27/15 
 16.Jiří Čtrnáct             SK Praga             PGP     C     62.30/26      44.59/19     107.29/16 
 17.Zavřel Oldřich           Tesil Milevsko       MIL7501 C     57.14/19      52.35/23     109.49/17 
 18.Kučerová Bára            OK Dobříš            DOR     C     57.57/21      52.44/24     110.41/18 
 19.Bernardová Martina       OK Dobříš            DOR     C     61.51/25      53.48/26     115.39/19 
 20.Flašarová Kristýna       SK Praga             PGP9054 C     55.16/18      63.09/29     118.25/20 
 20.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A     55.14/17      63.11/30     118.25/20 
 22.Tichá Ivana              OOS TJ Sokol Kostele KNC6250       61.41/24      56.56/27     118.37/22 
 23.Šťovíčková Dagmar        Sokol Praha Spořilov DVP     C     59.56/22      61.02/28     120.58/23 
 24.Haider Anna              HSV Ried             HSV           57.31/20      64.57/31     122.28/24 
 25.Samohýl Richard          SK Praga             PGP2800 C     95.06/29      84.33/32     179.39/25 
    Bernard Zdeněk           OK Dobříš            DOR     C DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Lhotská Jana             Sokol Praha Spořilov DVP     C DISK     /        87.35/33  DISK     /   
    Hanuš Antonín            neregistr.           NER                     DISK     /    DISK     /   
    Hanušová Štěpánka        neregistr.           NER                     DISK     /    DISK     /   
    Honsová Štěpánka         ABK České Budějovice ACB     C     98.50/30           /             /   
    Hájek Filip              OK Dobříš            DOR     C     42.04/13                             
    Vodochodský Ivan         OK Dobříš            DOR     C     76.28/28                             
    Surgová Markéta          Sokol Praha Spořilov DVP     C     37.43/11                             
    Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 A                   18.15/1            /   
    Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C                   26.41/4            /   
    Kubák Martin                                  SJH7401 C                   28.56/5            /   
    Kubáková Žaneta                               SJH7751 C                   29.57/7            /   
    Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850       26.50/3                              
    Trnková Katka            SK Praga             PGP          112.17/31                             
    Jirasová Jana            OK Dobříš            DOR                         48.24/21           /   
    Tietze Tereza            VSK Přírodověda      PVP                         34.55/12           /   
    Tietze Marek             VSK Přírodověda      PVP                         40.31/17           /